terrassi ehitus

Puitfassaad

Pakume laias valikus fassaadiehtusega seotuid teenuseid, mis aitavad teie puitmajale uue ja kauni fassaadi ehitada või olemasolevat fassaadi renoveerida.

Meie meeskond on kogenud ja professionaalne ning suudab pakkuda kõiki vajalikke teenuseid alates fassaadi projekteerimisest kuni ehitamise ja hoolduseni. Me kasutame ainult kõrgekvaliteedilist puitmaterjali, et tagada vastupidavus ja pikaealisus.

Meie teenuste hulka kuuluvad:

Puitmaja fassaadi paigaldus – aitame teil valida sobiva fassaadikatte ja paigaldame selle vastavalt teie soovidele. Pakume erinevaid stiile, alates kaasaegsest kuni traditsioonilise või maalähedase välimusega fassaadikateteni.

Fassaadi renoveerimine – kui teie puitmaja fassaad vajab renoveerimist, võime aidata. Pakume erinevaid renoveerimisteenuseid, alates lihtsast fassaadi puhastamisest kuni fassaadi täieliku renoveerimiseni.

Puitmaja fassaadi ehitamine – kui soovite uut puitmaja ehitada, võime aidata ka fassaadi ehitamisega. Aitame teil valida sobiva fassaadiplaani ja ehitame selle vastavalt teie soovidele.

Fassaadi isolatsioon – kui soovite säästa energiat ja raha, võime paigaldada teie fassaadi isolatsioonimaterjale. See aitab hoida teie kodu soojemana talvel ja jahedamana suvel, samuti vähendab see teie küttekulusid.

Kokkuvõttes pakume laias valikus teenuseid, mis aitavad teie puitmajale uue ja kauni fassaadi ehitada või olemasolevat fassaadi uuendada. Meie kogenud meeskond töötab kõvasti, et tagada teie fassaadi vastupidavus ja pikaealisus. Võtke meiega ühendust, et alustada oma puitmaja fassaadi projekteerimist, ehitamist või hooldust juba täna!