terrassi ehitus

Terrassitööd

Terrassi ehitus

Terrassi ehitamine on suurepärane viis lisada oma kodule või aiale juurde praktilist ja ilusat ruumi. Meie ettevõte pakub professionaalset terrassiehituse teenust, kus meie kogenud meeskond aitab Teil luua unikaalse terrassi, mis vastab Teie soovidele ja vajadustele. Meie terrassiehitus sisaldab kõiki vajalikke samme, alates projekteerimisest kuni ehitustööde teostamiseni. Kasutame erinevaid materjale nagu puit, komposiit, betoon või kivi, et leida just Teile sobiv lahendus. Samuti pakume erinevaid viimistlusvalikuid, mis aitavad luua täpselt Teie soovidele vastava terrassi. Meie meeskond teeb  Teiega koostööd, et tagada rahulolu ning luua unikaalne ja vastupidav terrass, mida saate nautida aastaid.

Terrassi ehitamine koosneb mitmetest etappidest, mis tagavad tugeva ja vastupidava lõpptulemuse. Siin on mõned olulisemad terrassi ehituse etapid:

  1. Planeerimine: Esimene samm terrassi ehitamisel on planeerimine. Meie meeskond aitab Teil valida sobiva materjali, suuruse ja kuju vastavalt Teie soovidele ja eelarvele.

  2. Aluspindade ettevalmistus: Järgmine etapp hõlmab aluspindade ettevalmistamist. See hõlmab pinnase tasandamist, võimaliku kruusa paigaldamist, plaatide või betooni valamist jne.

  3. Vundamendi ehitus: Vundament on oluline osa terrassi ehitusest, kuna see tagab terrassi stabiilsuse ja vastupidavuse. Vundament võib olla kas betoonist või puidust.

  4. Raami ehitus: Pärast vundamendi valmimist tuleb ehitada terrassi raam. See hõlmab tugipostide ja kandeprusside paigaldamist vastavalt disainile ja materjalile.

  5. Terrassi katte paigaldus: Järgmine samm on terrassi katte paigaldus. See võib olla erinevatest materjalidest nagu puit, komposiit või kivi. Vastavalt juba Teie soovidele.

  6. Viimistlus: Lõppetapp hõlmab terrassi viimistlemist vastavalt Teie soovidele. See võib hõlmata värvimist, õlitamist, lakkimist või muud viimistlusviisi.

terrassi õlitamine

Kokkuvõttes, terrassi ehitamine on protsess, mis nõuab hoolikat planeerimist ja täpsust, et tagada vastupidav ja funktsionaalne tulemus, mis sobib Teie kodu või aia stiiliga. Meie meeskond aitab Teil kõigis terrassi ehitamise etappides ning kvalieet on garanteeritud.

Terrassi remont:

Kui Teie olemasolev terrass vajab remonti, siis oleme Teile samuti abiks. Meie professionaalne meeskond teeb Teie terrassile vajalikud parandused ja taastab selle algse ilme. Pakume remondi järgimis tegevusi:

Terrassi hooldus:

Terrassi hooldus on väga oluline, et tagada selle pikaajaline vastupidavus ja sära. Meie meeskond pakub erinevaid hooldusteenuseid, mis hõlmavad terrassi puhastamist, õlitamist, värvimist ja katmist. Samuti anname Teile nõu, kuidas terrassi igapäevaselt hooldada, et see kestaks võimalikult kaua. Loe ka lähemalt meie blogist kuidas hoida enda terrassi välimust õlitades.

Lisaks pakume ka teisi terrassidega seotud teenuseid nagu näiteks piirdeaiad, valgustuslahendused ja muud lisatarvikud. Meie eesmärk on tagada, et Teie terrass oleks mitte ainult funktsionaalne, vaid ka ilus ja vastupidav.

Kui olete huvitatud meie teenustest või soovite rohkem infot, siis võtke meiega julgelt ühendust. Oleme alati valmis vastama Teie küsimustele ja aitama Teil luua oma unistuste terrassi.

Vaata ka teisi teenuseid